Marta Piasecka

Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła aplikacje adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie. Z zawodem prawnika związana od 2008 roku. W ramach dotychczasowej praktyki prowadziła obsługę Klientów korporacyjnych i instytucji publicznych, a także osób fizycznych.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, prawie pracy i prawie karnym.

W swojej praktyce zajmowała się również obsługą klientów w zakresie prawa autorskiego (sporządzaniem i opiniowaniem umów, tworzeniem regulaminów konkursowych, akcji promocyjnych i sprzedaży promocyjnej) jak również sprawami w zakresie zamówień publicznych (reprezentowanie klientów przed KIO).

Zainteresowania: muzyka klasyczna. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie.

Aneta Muras


Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2013 roku.

Posiada duże doświadczenie w zakresie reprezentowania Klientów w sporach sądowych w sprawach gospodarczych i cywilnych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ochronie danych osobowych oraz szeroko rozumianym prawie ochrony konsumenta.

Na przestrzeni lat zdobyła wszechstronne doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego ich bieżącej działalności operacyjnej.  Reprezentuje Klientów  w postępowaniach sądowych. Przygotowuje także wewnętrzne akty prawne dla podmiotów gospodarczych w zakresie ich obsługi korporacyjnej, umowy handlowe i opinie prawne.

Doradza także Klientom Kancelarii w sporach dotyczących ochrony praw konsumentów, m. in. reprezentując ich w postępowaniach przeciwko instytucjom finansowym, takim jak: banki, pośrednicy finansowi, czy zakłady ubezpieczeń.

Zainteresowania: nurkowanie, podróże.


 

Julita Sikorska

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z wynikiem bardzo dobrym.  W trakcie studiów nabywała doświadczenie w kancelarii adwokackiej, podczas praktyk w sądach i prokuraturach oraz poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski i podmioty zewnętrzne.

W 2016 r. rozpoczęła aplikację adwokacką. Członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Olsztynie.

Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, spadkowych i sprawach karnych.

Zainteresowania: podróże.